Mededelingen van het bestuur

17-03-2021

Mededelingen van het bestuur


Graag jullie aandacht voor het volgende. Mocht je onverhoopt niet kunnen spelen, slecht weer o.i.d. wil je dan je reservering z.s.m. ongedaan maken. Het is de afgelopen periode een paar keer voor gekomen dat onze leden niet konden reserveren terwijl er wel banen waren vrijgekomen maar helaas niet geannuleerd.

Er is nog geen definitief akkoord voor de start van de renovatie van de tennisbanen.We zijn hier druk mee bezig en zodra we meer weten komen we hier z.s.m. op terug. Wel zijn we gestart met de voorbereidende werkzaamheden voor de aanleg van de derde padelbaan zoals aan de leden voorgelegd en akkoord bevonden. Afgelopen periode is er door onze vrijwilligers, op de groene weide, begonnen met het weghalen van de coniferenhaag naast onze padelbanen.

Nog meer goed nieuws waar we al lange tijd op hoopten: we mogen inmiddels weer dubbelen!
De KNLTB heeft alle informatie verwerkt in de nieuwe richtlijnen voor tennis en padel en FAQ’s. Zie hiervoor de Corona Update: Dubbelen en trainen met 4 personen per baan mag weer | Corona
 
 

Mededelingen van het bestuur

Laatste nieuws

Meer nieuws

Volg ons

Sponsoren

Meer sponsoren